Często Zadawane pytania

Zbiory często zadawanych pytań i odpowiedzi na nie, mające na celu udzielenie danemu użytkownikowi serwisu internetowego pomocy bez konieczności angażowania do tego jakichkolwiek osób.

Czy jest możliwość przetestowania serwera przed zakupem?

Jako jeden z nielicznych dostawców serwerów Minecraft pozwalamy na 7 dniowy, darmowy i niezobowiązujący test naszych serwerów. W celu testu prosimy o zamówienie serwera, zostanie on aktywowany bez pobierania płatności. Na dokonanie płatności masz 7 dni. W przypadku braku chęci korzystania z serwera wystarczy, że nie opłacisz zamówienia.

Czy zamówiony serwer jest dostępny online cały czas?

Oczywiście, cała nasza infrastruktura jest dostępna całą dobę, przez cały rok. Dbamy o to, aby serwer był dostępny cały czas i abyś mógł z niego w pełni korzystać o dowolnej porze dnia i nocy.

Czy do konfiguracji i korzystania z serwera wymagana jest wiedza techniczna?

Absolutnie nie musisz posiadać wiedzy technicznej aby korzystać z serwera Crafterbox. Sprawami technicznymi zajmą się nasi technicy, a Ty możesz rozkoszować się grą w sieci w swoją ulubioną grę.

Czy świadczycie pomoc techniczną i czy jest ona darmowa?

Nasi konsultanci są dostępni pod adresem pomoc@crafterbox.pl lub za pomocą formularza kontaktowego na naszej stronie. Obsługa Klienta jest dla nas standardem i za pomoc nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat.

Jak zrezygnować z serwera?

Jeżeli z jakiś przyczyn będziesz chciał zrezygnować z serwera wystarczy, że go nie opłacisz na kolejny okres abonamentowy. Po 14 dniach od momentu wygaśnięcia konto zostanie całkowicie usunięte.

Jak mogę pobrać dane swojej gry?

Aby pobrać pliki swojej gry zaloguj się na serwer FTP oraz pobierz wszystkie pliki.

Jakie są metody płatności za serwer w CrafterBOX?

Udostępniliśmy bezpieczne płatności PayU. Dzięki temu możesz swój serwer opłacić kartą płatniczą, BLIKiem oraz przelewami natychmiastowymi. Jeżeli jednak jesteś tradycjonalistą możesz dokonać zwykłego przelewu na nasz rachunek bankowy w Alior Bank.

Gdzie znajduje się panel zarządzania serwerem?

Na stronie crafterbox.pl/panel możesz zalogować się do panelu administracyjnego serwera.

Zauważyłem, że mam możliwość edytowania wszystkich parametrów serwera?

Tak, możesz edytować wszystkie opcje serwera Minecraft w CrafterBOX. Pamiętaj jednak, że wszelkie zmiany są monitorowane przez naszych administratorów.

Mam pakiet Gamer z nieograniczoną liczbą slotów, a pokazuje mi że mam ich 9999?

Jest to ograniczenie typowo serwerowe, nie można wskazać "no limit". Jeżeli wartość 9999 jest za mała prosimy o kontakt, a ją zwiększymy.

Jak podłączyć domenę internetową?

W celu podłączenia własnej domeny internetowej prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta pod adresem pomoc@crafterbox.pl. Nasi administratorzy podepną domenę do Twojego konta.

Jak szybko zostanie aktywowany serwer po zamówieniu?

Serwery są aktywowane automatycznie po zamówieniu do ok. 15 minut. Wszelkie dane do swojego serwera otrzymasz drogą elektroniczną.

 

Jeżeli masz jakiekolwiek inne pytania zapraszamy do kontaktu